• ZaufanieProfesjonalizmDoświadczenie

  Zaufanie
  Profesjonalizm
  Doświadczenie

 • ZaufanieProfesjonalizmDoświadczenie

  Zaufanie
  Profesjonalizm
  Doświadczenie

 • ZaufanieProfesjonalizmDoświadczenie

  Zaufanie
  Profesjonalizm
  Doświadczenie

 • 1
 • 2
 • 3
 • 
ZaufanieProfesjonalizmDoświadczenie

  Zaufanie
  Profesjonalizm
  Doświadczenie

 • 1

"Domena & Trade" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151 lokal 7 U, jest jedną z najstarszych firm działających na rynku usług finansowo-księgowych , kadrowo-płacowych i organizacyjnych w Polsce.

Od 1992 r. świadczymy usługi księgowe, kadrowe, płacowe i organizacyjne dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Wraz z rozwojem gospodarki wolnorynkowej w Polsce rosła ilość podmiotów gospodarczych korzystających z naszej oferty.

Rokrocznie blisko 200 firm, stale korzysta z naszych usług, a były wśród nich: fundusze inwestycyjne, kancelarie prawnicze, przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne, kliniki dentystyczne i ogólno-medyczne, hotele i restauracje, agencje reklamowe, przedstawicielstwa firm zagranicznych, firmy z sektora finansowego, salony kosmetyczne, lekarze i inne osoby o statusie VIP.

"Domena & Trade" Sp. z o.o. zatrudnia 20 osób na pełnych etatach posiadających kwalifikacje zawodowe uprawniające do wykonywania zawodu księgowej - księgowego (Certyfikat Ministerstwa Finansów). Usługi świadczymy we własnym lokalu biurowym w obrębie centrum Warszawy, wyposażonym w nowoczesny sprzęt komputerowy i legalne oprogramowanie.

Działalność nasza, niezależnie od profesjonalizmu załogi, jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług na kwotę 50 000 EUR w PZU SA.

Doświadczenia zdobyte przez wiele lat pracy pozwalają nam wykonywać pracę w sposób zgodny z przepisami, o czym mogą świadczyć liczne protokoły z kontroli skarbowej oraz audyty wykonywane przez biegłych rewidentów.

Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa klienta na obustronnie ustalonych warunkach w zwieranej z klientem umowie usług księgowych czy kadrowo-płacowych. Wartym podkreślenia jest fakt, że świadczyliśmy i świadczymy usługi dla firm z terenu całej Polski.

Zapraszamy do nas na wstępną rozmowę, która pozwoli na szersze zaprezentowanie oferty "Domena & Trade" Sp. o.o.

Warszawa